Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Киви цукаты
. Корисним і дуже смачним ласощами є сушений (або в'ялений) ківі. Він містить усі компоненти свого свіжого собрату, проте вирізняється солодкішим смаком і тривалим терміном зберігання.
Крім іншого, сушений ківі допомагає засвоювати білок з інших продуктів, чудово втамовує голод і може бути використаний як корисна добавка до їжі під час активного схуднення, безумовно, під час вживання в невеликій кількості. Фрукт також сприяє очищенню організму, має легкий проносний і сечогінний ефект.
Вплив Ківі на організм людини:
- Вітамін А має антиоксидантну функцію. Має важливе значення для гарного зору. Він впливає на стан шкіри, слизових оболонок, ріст дитини. Бере участь у формуванні зубів і нігтів.
- Вітамін С є антиоксидантом. Бере участь у імунному захисті організму. Впливає на структуру стінок кровоносних судин. Бере участь у синтезі стероїдних гормонів надниркових залоз. Необхідний для всмоктування заліза, для нормальної функції кісткового мозку. Має важливе значення для клітинного дихання. Беруть участь у передаванні нервового імпульсу. Відіграє важливу роль у формуванні зубів і нігтів.
- Вітамін Е є антиоксидантом. Необхідний для нормального метаболізму нервових клітин. Нормалізує згортання крові. Важкий у роботі печінки бере участь у формуванні зубів і нігтів.
- Вітамін К відповідає за згортання крові. Бере участь у процесах травлення. Сприяє виділенню жовчі в ШКТ необхідний для формування кісток.
- Витамин B1 бере участь у процесі утворення клітин крові.
У разі браку вітаміну В1 може виникнути м'язова слабкість, порушення моторики кишківника, втрата апетиту, виснаження, периферичний неврит (характерна ознака — людині боляче вставати на стопу — хворі ходять "на курочках"), сплутаність свідомості, порушення роботи серцево-судинної системи. - Вітамін В2 бере участь в окисно-відновних реакціях організму. Запобігає пошкодженню нервової тканини, бере участь у продукції ацетилхоліну. необхідний для нормальної функції кісткового мозку. Необхідний для формування еритроцитів. Прояв гіповітамінозу: ангулярні дерматити в кутах рота ("заїда"), очей. Часто це супроводжується кератитами (запалення рогівки). У дуже важких випадках буває анемія.
- Вітамін PP (вітамін В3) бере участь в окисно-відновних реакціях. Необхідний для нормального кровообігу. Бере участь у процесах секреції жовчі. Бере участь у синтезі статевих гормонів. Беруть участь у передаванні нервового імпульсу.
- Вітамін В6 необхідний для синтезу нуклеїнових кислот, деяких реакцій обміну амінокислот. Пригнічує формування гомоцистеїну — токсичної речовини, яка чинить отруювальний вплив на міокард і сприяє відкладенню холестерину в серцевому м'язі. Бере участь у реакціях синтезу гемоглобіну, запобігає анемії, дерматитів.
- Фолієва кислота (В9) необхідний для нормального метаболізму нервових клітин. Бере участь у ферментативних реакціях, синтезі ДНК у клітинах червоного кісткового мозку. Необхідна для формування еритроцитів. Має важливе значення для клітинного дихання. Зміцнює імунітет, бере участь у процесах нормального формування та функціонування лейкоцитів.
- Залізо (Fe) бере участь в утворенні гемоглобіну та еритроцитів. Підвищує активність багатьох ферментів, зміцнює імунітет. Необхідно для забезпечення організму киснем.
- Калій зменшує негативний вплив на ендотелій судин, зумовлений колінням артеріального тиску, сприяє зниженню рівня холестерину в крові.
- Кальцій (Са) бере участь в утворенні гемоглобіну та еритроцитів. Бере участь у формуванні колагену. Необхідний для процесів скінення. Бере участь у роботі ферментативних систем (зокрема м'язового скорочення), передання нервового імпульсу. Є фактором згортання крові, активатором деяких ферментів. Бере участь у регуляції активності деяких гормонів.
- Магний (Mg) стабілізує імунні клітини. Стимулює розширення дихальних шляхів, що робить легшим дихання. Зменшує несприятливий вплив на ендотелій судин, зумовлений колінням артеріального тиску, сприяє зниженню рівня холестерину в крові. Відіграє важливу роль у процесі формування кісток і метаболізмі мінералів.
- Натрій (Na) підтримує сталість осмотичного тиску. Бере участь у роботі буферних систем крові. Підтримує нервово-м'язовий тонус. Бере участь у процесах збудження нервових клітин.
- Фосфор (Р) бере участь у формуванні колагену, бере участь у процесах скінення. Входить до складу буферних систем крові. Входить до складу фосфопротеїн (казеїнген молока).
- Цинк (Zn) зміцнює стінки судин. Входить до складу гормону інсуліну.
Основні атрибути | |
---|---|
Тип продукції | Сушені |
Культура | Ківі |
Вага | 500 г |
- Ціна: 140 ₴