Насіння льону золотого (білого)
Очищення 99,8
Білий (золотий, жовтий) льон — спеціально культивована рослина.
Харчова цінність білого льону набагато вища від коричневого, але й вирощувати цю культуру набагато складніше. Білий льон трохи відрізняється на смак від коричневого. Тому деякі віддають перевагу саме білий льон.
Чим відрізняється білий (золотий) льон від коричневого? Відмінність білого льону від коричневого, полягає на відміну від декількох активних речовин. Білий льон містить більше лігнанів і поліфенолів, наділених підвищеною активністю антиоксидантів, особливо корисних для жінок. Також білий льон ніжніший на смак.
Коричневе насіння зазвичай простіше знайти, ніж золоті. Коричневе насіння можна виявити практично в будь-яких продуктових магазинах, знайти золоті насіння льону більше шансів у магазинах здорового харчування. Коричневе насіння продається меленим або цілком тоді, як золоті насіння льону зазвичай доступні тільки в цілому вигляді.
Насіння білого льону або золотистого льону — найкращий засіб для підтримки здоров'я і краси!
Льон золотий — насіння льону — багате на білки, клітковину та корисні жири Омега 3. Вони містять фітоестрогени, що регулюють гормональний баланс, захищають від пухлин і клімактеричних порушень. Клітковина лляного насіння допомагає знизити рівень холестерину та забезпечити регулярне спорожнення кишківника.
Насіння льону не містить глютену, джерело лецитину, клітковини, Омега-3, сприяють зниженню рівня холестерину та цукру, профілактика онкологічних захворювань, очищенню й зміцненню організму загалом!
Насіння льону особливо необхідне людям із остеопорозом, зниженим імунітетом, з онкологічною привабливістю, цукровим діабетом, проблемами зі шлунком і травною системою.
Склад: 100% насіння льону золотого. Золотий льон містить більше активних антиоксидантів, ніж звичайний льон (лігнани та поліфенолів), особливо корисних для жінок. Також золотий льон ніжний на смак.
Насіння льону — обов'язковий невіддільний компонент системи натурального харчування народів Росії та інших країн світу. Це простий і доступний засіб підтримки здоров'я та працездатності людини. Насіння льону багате на білки (21%), клітковину (28%), корисні жири (до 40%). Жири представлені переважно альфа-ліноленовою поліненасиченою жирною кислотою (Омега-3). Омега-3 не утворюється в людському організмі й тому має щодня надходити з їжею. Омега-3 бере участь у роботі імунної, ендокринної, нервової та серцево-судинної систем людини. Насіння льону містить фітоестрогени, що регулюють гормональний баланс і допомагають прекрасній половині людства зберігати молодість і здоров'я.
Білки насіння льону мають дуже велику біологічну цінність рівну білкам сої. Клітковина лляного насіння — справжній санітарний бік кишківника. Це чудовий сорбент, що допомагає знизити рівень холестерину та забезпечує регулярне спорожнення кишківника. Клітковина лляного насіння — це природний пребіотик, що створює умови для нормальної мікрофлори шлунково-кишкового тракту.
Користь насіння льону:
- Містить лігани (фітогормони), які покращують самопочуття жінок у період менопаузи, знижують прояв гормонального дисбалансу;
- Сприяє виведенню з організму токсинів, паразитів і продуктів їх життєдіяльності;
- Клітковина та пектинові речовини зв'язують важкі метали;
- Знижують навантаження на підшлункову залозу;
- Вміст поліненасичених жирних кислот груп омега-3, 6, 9 у лляній олії більший, ніж у риб'ячому жирі; Омега-3 розріджує кров, що є гарною профілактикою тромбозу, атеросклерозу та захворювань судин і серця;
- Знижує ризик онкологічних і серцево-судинних захворювань;
- Вміст калію в льоні вищий, ніж у бананах;
- Захищає нервові клітини від пошкоджень, запобігає розвитку психічних захворювань, депресивних станів, завдяки вмісту лецитину та вітаміну B.
- Ціна: 70 ₴